Balíček molekulárních parfémů

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 

Molekulární parfémy jsou naší pozvánkou do světa parfumérů. Nejenže krásně voní, ale umožňují také vytvořit si vlastní, jedinečnou vůni, testovat různé kombinace a experimentovat při hledání svého ideálu.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 3 300 Kč
Ušetříte 550 Kč (–17 %)
2 750 Kč    
Kategorie Beauty
 

Molekulární parfémy jsou naší pozvánkou do světa parfumérů. Nejenže krásně voní, ale umožňují také vytvořit si vlastní, jedinečnou vůni, testovat různé kombinace a experimentovat při hledání svého ideálu. Molekuly dokonale pojí složky a vzájemně se spojují. Individualisté mohou popustit uzdu své kreativitě a zvědavosti. Mají možnost využít pouze jeden z nich nebo několik najednou pro získání individuální vůně. Vytvořte vůni, která Vás odliší – individuální jako uspořádání papilárních linií. Spojte se sebou molekulární parfémy a zvýrazněte svůj vzhled vůní, která bude odrážet Vaše záliby a neopakovatelný charakter.

Před Vámi je 6 parfémů… a stovky vůní k objevení!

Molekulární parfémy se liší od běžných vůní. Molekulární parfémy jsou totiž vyrobeny tzv. cyklickou strukturou. To znamená, že se při jejich tvorbě nepostupuje podle obvyklé struktury, jako je tomu u běžných vůní. Hlava, srdce, základ neboli klasická aromatická pyramida je u nich nahrazena cyklickou strukturou, v níž je srdce jedinou silnou a vedoucí vůní, kterou vytváří molekula.

Výjimečnost molekulárních parfémů tkví v tom, že je můžete nosit buď samostatně, nebo kombinovat dvě, a dokonce i více vůní. Na pokožce se molekuly rozvinou a spolu s vůní vaší kůže vytvoří zcela individuální vůni, patřící pouze vám.

 

01 – Syrová vůně jalovce zintenzivněná molekulou, která odráží ideu závanu oceánu. Čistá, osvěžující vůně, zakončená jemnou hořkostí, jako chladný tonik v horkém dni.

Z jaké řady pochází: vodní-dřevité

Vnímána jako: citrusová, povzbuzující

 

02 – Pikantnost růžového pepře byla zmírněna molekulou odrážející ideu bílých květů. Jemná sladkost, přes kterou pronikají pepřové a moderní akordy.

Z jaké řady pochází: květinové

Vnímána jako: sladká, pikantní

 

03 Lehce nakyslé a šťavnaté aroma černého rybízu dozrávajícího na letním slunci, oživené molekulou odrážející citrusové tóny hořkých grapefruitů.

Z jaké řady pochází: ovocně-citrusové

Vnímána jako: citrusová, svěží

 

04 – Poněkud trpkou vůni limetky doplňuje molekula odrážející dřevité akordy s jemným zakončením kůže a pižma.

Z jaké řady pochází: citrusovo-dřevité

Vnímána jako: svěží, zelená

 

05 – Zemitá, mírně trpká vůně rostliny nagarmotha (zelenošáchor nebo také cyperus) se nečekaně mísí s molekulou odrážející vůni rozkvétajících pupenů růží.

Z jaké řady pochází: květinově-orientální

Vnímána jako: intenzivní květinová

 

06 – Dřevitá a kouřová vůně pačuli obklopená molekulou odrážející pryskyřičné, smyslné tóny ambry.

Z jaké řady pochází: orientálně-dřevité

Vnímána jako: teplá, obalující

 

KAM NANÉST MOLEKULÁRNÍ PARFÉM

FotkyFoto_104916714_XS

1) Krk – díky zvýšenému „proudění“ krve a vyšší teplotě kůže voní parfém výrazněji.

2) Do loketního důlku – i tady je pokožka teplejší a vůně parfému se díky tomu krásně rozvine.

3) Zápěstí – vůně se uvolní při každém úderu srdce, a při zrychleném tepu dokonce ještě víc!