Prodlužující a posilující řasenka

1 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 

Pro viditelné zlepšení kondice Vašich řas: menší křehkost a větší odolnost. Vaše řasy se stanou silnější a pevnější.

DOPRAVA ZDARMA

Dostupnost Skladem
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 39 Kč (–13 %)
260 Kč    
Kategorie Beauty
 

PRODLUŽUJÍCÍ A POSILUJÍCÍ ŘASENKA 

11 ml   (černá)

Několik tahů řasenkou po horních a dolních řasách a jste připravena! Minimalismus v make-upu odráží vrozenou sebejistotu. Určitě je však dobré najít si kosmetiku, která má bohaté složení. Vybírat takovou, která nejen zkrášluje, ale zároveň intenzivně posiluje, regeneruje a dodává aktivní složky, díky nimž i minimalistický make-up bude vypadat ukázkově. Jedním z produktů, které se nastálo zabydlí ve Vaší kosmetické taštičce, je PRODLUŽUJÍCÍ A POSILUJÍCÍ ŘASENKA.

Díky ní perfektně zvýrazníte svůj pohled a získáte efekt maximálně prodloužených a plnějších řas. Ale to není všechno! Naše řasenka se postará o Vaše řasy i zevnitř a aktivně na ně bude působit po celý dlouhý den. Je to řasenka a výživa v jednom.

Proč si ji zamilujete? Pro viditelné zlepšení kondice Vašich řas: menší křehkost a větší odolnost. Vaše řasy se stanou silnější a pevnější.

Co Vás na ní nadchne? Lehká, krémová konzistence s lesklým zakončením v barvě hluboké černi a také
znamenitě uzpůsobený, precizní, silikonový štěteček, který perfektně rozčesává řasy a precizně je obaluje barvivem. Díky tomu Vám aplikace i na těch nejmenších řasách nebude dělat problém a Vaše řasy budou maximálně prodloužené, koketně zvýrazněné a získají neobyčejný objem.

Co Vám zajistí dodatečné bezpečí? Hypoalergenní, lehké složení doporučováno rovněž ženám, které mají citlivé oči a také ty, které nosí kontaktní čočky. Postarali jsme se také o testy pod dohledem očního lékaře.

Co je naším tajemstvím? 

Neobvykle bohatá formule obsahující:

  • prodlužující účinek oleje z gumy mastix z věčně zeleného stromu Pistacia lentiscus.
  • přírodní, všestranně působící, aktivní složku KERANUTRI™, která zvětšuje průměr, elasticitu a odolnost řas, snižuje jejich lámavost a navíc je vyhlazuje.
  • posiluje jak zničené, tak zdravé řasy. Označený pojmem „tekuté zlato” - posilující arganový olej.

 

Co způsobí, že ji nevyměníte za žádnou jinou? Pohodlí a komfort jak při aplikaci, tak během
odličování. PRODLUŽUJÍCÍ A POSILUJÍCÍ ŘASENKA řasy neslepuje a nezatěžuje a díky voskům odolným vůči vysokým teplotám se nerozmazává a nedrolí. Neotiskuje se na víčka a tváře, zanechává řasy měkké a pružné.
Zajišťuje dlouhodobý efekt a bezvadný make-up po mnoho hodin.