Jak to funguje?

SVÁDĚJ ŽENY! To JE PARFÉM FEROMON X

 

 Víš, že jsou určití muži, kteří "lusknou prsty" a všechny ženy jim leží u nohou? Víš, že určití muži jsou středem pozornosti žen? Stalo se Ti, že jsi nepoužil žádný parfém a ženy Ti řekli, že máš krásnou vůní? Věděl jsi o tom, že u žen, které pracují v jedné kanceláři se jejich menstruační periody většinou se sladí? Něco je ve vzduchu, neboť každá situace má něco společného! Něco nás tahá za nos! Je to něco nepopsatelného, něco co s námi komunikuje silně chemickým jazykem, člověk to téměř nepozoruje a přece to na jeho chování instinktivně působí. Toto je Feromon!

Parfém Feromon X Ti poskytne tu možnost, abys okamžitě mohl komunikovat jazykem SEX!

Feromony jsou základem dobře fungujícího komunikačního systému, nemluví se o nich, ale jsou mezi námi! Feromony jsou chemické látky, které v nás vzbuzují každodenní chování, jako například cit, touha a v neposlední řadě sexuální náklonnost. Nevidíš je, nemají zápach ani chuť! Feromony nevnímáme očima, ani jazykem a dokonce ani nosem.

 Tak potom čím? Ptáš se právem. Člověk je "vybaven" "funkci" nos v nosu. 
V nosu je umístěn další orgán, VNO, Toto je znázorněno na obrázku níže.

 VNO

Kolikrát jsi viděl muže, který neměl zrovna Adónisův zevnějšek, ale měl po boku bombastické ženy? Jistě se pokaždé ptáš sám sebe, jak to, že se mu to povedlo a Tobě ne? Ženy se nerozhodují podle šarmu a podle velkých řečí s kým půjdou do postele, ale rozhodují se na základě přitažlivosti. Instinktivně reagují na feromony a poté se rozhodnou. Třeba již v prvních 3 vteřinách může být rozhodnuto, zda půjde s Tebou do postele anebo ne!

 

V TOM POMÁHÁ PARFÉM FEROMON X!

 

Existují nespočetné studie o působení feromonů na lidi a možná ještě víc ověřovacích experimentů pro podložení účinku. Zmiňme alespoň jedno; muži, kteří použili parfém s feromony průměrně souložili o 7 žen více v daném měsíci, než ti, kteří použili parfém bez feromonů. Těm mužům, kteří použili parfémy s feromony se dostalo více mrknutí, flirtování, dotyků než jejich kamarádi. Všimli si, že sexuální feromony vzbuzují v ženách silnou touhu po pohlavním styku. Vědecké objevy dokazuji, že v genech V1RL1, které jsou zodpovědné za sexualitu, hrají velkou úlohu feromony.

 feromon1

SEXUÁLNĚ VNÍMAVÉ ŽENY! ...  ale jak?

 

I my máme vlastní feromony, ale ty na základě evoluce způsobily, že díky ošacení a mytí již skoro nejsou cítit. Jak by bylo možné cítit, když 80% našeho těla zakryjí šaty a různými mýdly a šampóny potlačíme přirozené chemikálie. Toto neznamená, že bychom se odteď neměli mýt, nebo chodit nahé. Ne. Jak se svět vyvíjí, tak i věda svádění se mění a rozvíjí se!

 Právě proto jsme Ti přinesli Parfém Feromon X, který obsahuje Sexuální Feromon,
abys mohl kdykoliv svádět, pokud si jen budeš přát!

 Parfém Feromon X obsahuje přesně tu silnou proporci, kterou můžeš potřebovat ke svádění žen! Jakmile přijdeš mezi ženy, budou se na Tebe dívat, jako na dominantního alfa samce, kterého musí za každou cenu mít. U žen se vytvoří vůči Tobě bezprostřední chemická přitažlivost!

 Ve prospěch dokonalejšího dojmu jsou parfémy Feromon X k dostání několika tipech vůni, abys i Ty mohl vybrat dle své osobnosti. Brzo si všimneš, že po použití parfému Feromon X je na Tebe zaměřeno více pohledů žen, více lichotek, flirtů a dostaneš i více telefonních čísel. Pro ženy budeš neodolatelný! Ve Tvé přítomnosti se budou cítit dobře a nebudou Tě chtít opustit. Ihned vzbudíš zájem u žen a toto zjistíš na vlastní kůži!

Zatahej ženy za nos ultra silným parfémem Feromon X! Objednej si ho teď!

Parfém Feromon X obsahuje přesný poměr ultra silného sexuálního feromonu, který Ti zaručí, abys byl pro ženy neodolatelným! Při používání parfému Feromon X budeš pro ženy dominantním alfa samcem, kterého donedávna hledali. Charakteristické geny pro alfa samce jsou, bránit ženu a množit se. Budeš BIOLOGICKY neodolatelný pro ženy.

 

Parfém Feromon X obsahuji pro ženy vzrušující vonné látky, díky kterým ženy nepřijdou na to, že používáš i feromony. Budou Tě vnímat jako záhadné a vzrušující a vzbudíš jejich zájem. Budou Ti věnovat více pohledu, úsměvu, flirtů a nakonec se ještě více sblížíte. Pro ženy budeš neodolatelný a budou Tě vnímat jako sexuálně přitažlivého. Používáním parfému Feromon X lehce získáš více schůzek, neboť se ženy budou chtít s Tebou setkat i později. Parfém Feromon X není jen otevřená brána v momentu seznamování, ale vytvoří v Tobě chemickou i sexuální přitažlivost pro ženy!

 

SEXUÁLNÍ FEROMoNY

 

AndrosteNONE FeromonAndrosteNONE
Dominance. Sexuální touha. Úcta.

Toto všechno vystihuje Androstenone, jinak zvaný „mužský“ feromon, který inspiruje ženské pohlaví, jeho nositelem je alfa samec. Androstenone je zodpovědný za to, aby ženy pociťovali, že daný muž má dominantní charakter. Ženy v blízkosti těchto můžu, cítí neodolatelnost a sbližují se dříve. Sexuální feromon Androstenone je silný, čímž budí v ženách sexuální touhu vůči mužům. Androstenone vzbuzuje v ženách dojem alfa samce, proto se uživatel parfému těší větší úctě a pozornosti. Lidé se tedy lépe chovají vůči nositeli, kterému projevují více důstojnosti a zdvořilosti než obvykle..

 

AndrosteNOL FeromonAndrosteNOL
V pořádku. Již jsi vzbudil zájem u žen, ale co je teď?

Ženy, tak jako muži jsou nervózní, když se musí přiblížit k druhému pohlaví. I při vyslovení tak obyčejného „Ahoj“ je pro ženy velice těžké, když pocítí alfa samce. Řešením je „ledoborec“, aby žena nejenom cítila, že je nositel feromonu je pro ní alfa samcem, ale měla  odvahu se přiblížit. Tady dostane velkou úlohu Androstenol, jenž v sobě zahrnuje schopnost jak alfa- tak i beta- izoméry. Tím muž vypadá přátelštější a přístupnější. Androstenol umožňuje rozhovor a vzbuzuje u ženy pocit, že muž je starostlivý a romantický. Tyto pocity většinou zaberou dvěma lidem dlouhou dobu, Androstenol ulehčí tento proces. Když se na to pořádně podíváme, zjistíme, že vlastně zvyšuje sexuální přitažlivost. Androstenol vyvolává pocit mládí, vitalitu a v neposlední řadě zodpovídá za zdravou sexuální náklonnost.

  

AndrosteRONE FeromonAndrosteRONE
K čemu je to dobré?

Ženy se o pojmu mužství domnívají, že v muži sídlí dominance. Chtějí aby se v jeho přítomnosti cítily v bezpečí, měly v něm pocit opory a aby byl silný. Androsterone (obdobně jako Androstenone je silný pro-hormon, 3-AD) vnukne ženě, že muž vlastní výše uvedené vlohy. U nositele je znatelná spolupráce, dvornost, úcta k ženám. Jsou to vlastnosti, které většina žen hledá. Ukázalo se, že feromon alfa-Androstenol má tu vlastnost, že žena se dostane do povznášející nálady, zmizí úzkost a mnohem snadněji se blíží k muži! Žena v průběhu hovoru cítí stále větší sexuální touhu vůči muži. V zájmu ostatních feromonů hraje Androsterone nezbytnou úlohu, a zvyšuje jejich účinnost.

 

AndrostaDIENONE  FeromonAndrostaDIENONE
Když se klid a emoce dostanou do popředí, je všechno možné.

Androstadienone je známý jako „Feromon Lásky“, jeho účinek naznačuje společenskou aktivitu a pozornost žen. Jako Androsterone je i tento feromon známý rostoucí dobrou náladou žen a především snižuje neklid a jiné negativní emoce. Nové experimenty ukázaly, že vlivem Androstadienonu roste pocit pohodlí a intimita pro ženu, které jsou podstatné pro důvěrné a intimní chvíle.

  

Estratetraenol  FeromonEstratetraenol
Na základě jeho účinku se ženy cítí lépe ve tvé společnosti!

Ženy reaguji na tento feromon velmi dobře! I zde lze zažít pocit alfa samce. Žena má pocit, že toto je ten muž, kterého má dostat za každou cenu. Ve společnosti chtěji být všichni muži středem pozornosti, a tuto moc mu dává Estratetraenol! Feromon Androstadienone a Estrateraenol zajišťuje, aby se ženy ve Tvé společnosti cítili v energizující a povznášející náladě. V tu chvíli získají pocit, že je v daném okamžiku všechno možné!

  

AndrostaDIENOL  FeromonAndrostaDIENOL
Časované pocity.

Pro muže je důležité, aby si pozornost ženy zajistili na celou noc, proto v této době dostává velkou roli časovaný sexuální feromon Androstadienol. Cílem je, být v intimní chvíli  v dokonalé harmoniii. Ve chvíli, kdy ostatní feromony již učinili své působení, muž a žena jsou na vrcholu pohlavního styku, feromon Androstadienol se dostává na kůži a tím se jeho účinek aktivuje. Androstadienol je zodpovědný za dosažení účinku na celý večer. V průběhu večera se efekt Androstenolu opotřebuje, je potřeba vytvořit nový Androstenol. Androstadienol je druh silného sexuálního feromonu, kdy se na kůži muže přemění z feromonů Androstadienolu na Androstenol. Aby nebylo nutné znovu použít parfém, Androstadienol udělá práci za Tebe. Takže, pokud jsi náhodou našel dívku v průběhu večera, nemusíš mít obavu ohledně účinku. Noc nekončí seznamováním, Androstadienol Ti pomůže i při poslední chvíli!

 Vše záleží jen na Tobě! Objednej si teď parfém Feromon X a změn svůj život!

 VNO

Feromony zapadají do kategorie chemického vnímání, což je podobné způsobu čichu. Nicméně je známo, že feromony byly vyvinuty na základě vedlejšího čichového systému. U lidí je tento systém Vomeronasal. Tento systém se skládá z dolíčků, které jsou umístěny v dolní části nosu u VNO, kde jsou prokazatelně feromony k nalezení ve speciálních buňkách. Odtud neurony odesílají znaky VNO k hrbolu, což je ta část mozku, která je zodpovědná za zpracovávání informaci. Dále vydávané signály s těmi feromony motivuji naše reakce. Vyslané signály od většiny feromonů končí u hypotalamusu. 

Jak POUŽÍVEJ PARFÉM FEROMON X?

 

ako použi parfém feromon x 

  1. Na krk a za ušní boltec. Tady je teplejší a tenčí kůže…
  2. Na šaty, ale jen s mírou, protože jeho vůně je velmi silná a trvalá. Nikdo nemá rád, když se někdo topí v drsné vůni!
  1. Na zápěstí. Kůže je tady teplejší a tenčí.
  2. Dohlední na to, aby parfém 'nečvachtal' a pokud možno netři zápěstí, jinak se vůně 'rozbije' a odpaří se.

 

dárek_ebook_pánský kopie