Jak to funguje?

Víš, že jsou určité ženy, které "lusknou prsty" a všichni muži jim leží u nohou? Víš, že určité ženy jsou středem pozornosti mužů? Stalo se Ti, že jsi nepoužila žádný parfém a muži Ti řekli, že máš krásnou vůni? Věděla jsi o tom, že u žen, které pracují v jedné kanceláři se jejich menstruační periody většinou sladí? Něco je ve vzduchu, neboť každá situace má něco společného! Něco nás tahá za nos! Je to něco nepopsatelného, něco co s námi komunikuje silně chemickým jazykem, člověk to téměř nepozoruje a přece to na jeho chování instinktivně působí. Toto je Feromon!

Parfém Feromon X Ti poskytne tu možnost, abys okamžitě mohla komunikovat jazykem Sex!

 

Feromony jsou základem dobře fungujícího komunikačního systému, nemluví se o nich, ale jsou mezi námi! Feromony jsou chemické látky, které v nás vzbuzují každodenní chování, jako například strach, žárlivost, touhu a v neposlední řadě sexuální náklonnost. Nevidíš je, nemají zápach ani chuť! Feromony nevnímáme očima, ani jazykem a dokonce ani nosem.

 

Tak potom čím? Ptáš se právem. Člověk je "vybaven" "funkci" nos v nosu.
V nosu je umístěn další orgán; VNO. Toto je znázorněno na obrázku níže.

 VNO

Kolikrát jsi viděla ženu, která neměla postavu modelky, a přesto měla po boku muže s Adonisovým zevnějškem? Jistě se pokaždé ptáš sama sebe, jak to, že se jí to povedlo a Tobě ne? Většina mužů se nerozhoduje podle velikosti prsou a podle hezké tváře s kým půjdou do postele, ale rozhoduji se na základě přitažlivosti. Instinktivně reagují na feromony a poté se rozhodnou. Třeba již v prvních 3 vteřinách může být rozhodnuto, zda muž chce od Tebe pouze kamarádství nebo víc! V tom pomáhá PARFÉM FEROMON X!

Existují nespočetné studie o působení feromonů na lidi a možná ještě víc ověřovacích experimentů pro podložení účinku, které také najdeš i na naších stránkách. Zmiňme alespoň jedno; ženy, které použily parfém s feromony se průměrně milovali o 7 mužů více v daném měsíci, než ty, které použily parfém bez feromonů. Těm ženám, které použily parfém Feromon X, se dostalo více mrknutí, flirtování, dotyků než její kamarádky. Všimli si, že sexuální feromony vzbuzují v mužích silnou touhu po pohlavním styku. Vědecké objevy dokazuji, že v genech V1RL1 , které jsou zodpovědné za sexualitu, hrají velkou úlohu feromony.

 

"Feromony zapadají do kategorie chemického vnímání, což je podobné způsobu čichu. Nicméně je známo, že feromony byly vyvinuty na základě vedlejšího čichového systému. U savců je tento systém - vomeronazální orgán či Jacobsonův orgán. Tento systém se skládá z dolíčků, které jsou umístěny v dolní části nosu u VNO, kde jsou prokazatelně feromony k nalezení ve speciálních buňkách. Odtud neurony odesílají znaky VNO k hrbolu, což je ta část mozku, která je zodpovědná za zpracování informaci. Dále vydávané signály s těmi feromony motivují naše reakce. Vyslané signály od většiny feromonů končí u hypotalamusu."

 feromon1

Sexuálně vnímaví muži! ..ale jak?

 I my máme vlastní feromony, ale ty na základě evoluce způsobily, že díky ošacení a mytí již skoro nejsou cítit. Jak by bylo možné cítit, když 80% našeho těla zakryjí šaty a různými mýdly a šampóny potlačíme přirozené chemikálie. Toto neznamená, že bychom se odteď neměli mýt, nebo chodit nahé. Ne. Jak se svět vyvíjí, tak i věda svádění se mění a rozvíjí se!

 Právě proto jsme Ti přinesli parfém Feromon X, který obsahuje Sexy Feromon, abys mohla kdykoliv svádět, pokud si jen budeš přát!

 

Parfém Feromon X obsahuje přesně tu silnou proporci, kterou můžeš potřebovat ke svádění mužů! Jakmile přijdeš mezi muže, budou se na Tebe dívat, jak na dokonalou ženu, kterou musejí za každou cenu mít. U muže se vytvoří vůči Tobě bezprostřední chemická přitažlivost!

 

Ve prospěch dokonalejšího dojmu jsou parfémy Feromon X k dostání několika typech vůni, abys i Ty mohla vybrat dle své osobnosti. Brzo si všimneš, že po použití parfému Feromon X je na Tebe zaměřeno více pohledů mužů, více lichotek, flirtů a dostaneš i více telefonních čísel. Pro muže budeš neodolatelná! Ve Tvé přítomnosti se budou cítit dobře a nebudou Tě chtít opustit. Ihned vzbudíš zájem u mužů a toto zjistíš na vlastní kůži!

Zatahej muži za nos ultra silným parfémem Feromon X! Objednej teď!

 dárek_ebook

Druhy feromonů

  

Androstenone (5 alpha-androst-16-en-3-on)

Androstenone

Androstenone je častý mezi lidmi. Tento feromon lze nalézt stejně jak u žen, tak i mužů. Z toho důvodu se vyvinul tzv. agresivní alfa pocit, který Ti pomůže být středem pozornosti, a také si Tě více všimnou. Od té doby, co alfa agresivita je spojena s dobrým sexem a dobrou volbou partnera, tak tento feromon způsobuje sexuální vibrace a vytváří rostoucí sexuální napjatost. Lidé se lépe chovají vůči nositeli, a projevují mu více důstojnosti a zdvořilosti než obvykle.

 

Alpha-Androstenol (5 alpha-androst-16-en-3-ol)

Aplha_androstenol

Alfa izomer androstenol vytváří přátelský dojem. Tento feromon je důraznějším feromonem, který vyvolává pocit empatie a romantické pocity. Androstenol vyvolává pocit mládí, vitality. Pomáhá vytvářet dojem dobré kondice, která je atraktivní pro muže. Primární odezva na Androstenol je, že zvyšuje schopnost bez ostychu mluvit a přátelit se. Říkají také, že je to feromon "ledoborec".

 

Androstadienone (delta 4, 16-androstadien-3-one)

Androstadienone

Tento feromon je rozšířený v širokém kruhu, má speciální efekt na mozkové aktivity mužů. Studie ukázala, že ovlivňuje sledovací a pozorovací oblasti mozku. Další z pozoruhodných efektů je schopnost změnit náladu mužů a dokonce zmírnit některé příznaky PMS u žen. Zvyšuje pocit intimity a komfortu, dále zvyšuje přemýšlet o emocích. Říkají tomu i "Feromon Lásky", vzhledem k tomu, že vyvolává v mužích přirozené pocity a reakce…

 

 

 

dárek_ebook