Zkušenosti

Zkušenosti s dámským parfémem Feromon X

Ahoj!

Jmenuji se Eva, je mi 24 a studuji vysokou školu. Za ta léta, co studuji, jsem neměla normálního chlapa. Bohužel všichni chtěli jenom sex. Zatímco moje kamarádky bydlely v podnájmu se svými partnery, já jsem se učila sama ve svém pokojíku. Samozřejmě byl tam jeden kluk, který se mi líbil, ale myslela jsem si, že je tak chytrý a vzdělaný, že u něj stejně nemám žádnou šanci. Jednou večer, když jsme s kámoškou brouzdaly na internetu, narazila jsem na vaši stránku. Bez naděje na úspěch jsem si objednala parfém Feromon X D&G, co když... Balíček jsem dostala následující den. Po použití jsem se cítila sebejistá a uvolněná. Dokonce jsem měla odvahu požádat Pavla, toho chytrého a sympatického kluka, aby mi pomohl s učením. Večer přišel a po učení jsme si povídali až do rána! Byl úžasný! Naše setkání byla čím dál častější, až jsme se dali dohromady. Již rok jsme spolu! Nevím, zda je to díky parfému, nebo ne, jedno je jisté, od té doby se něco změnilo! Za to děkuji Vám!

 

Ahoj všichni!

Na webovou stránku feromon.cz jsem narazila jednou odpoledne, když jsem se hodně nudila, byla jsem velmi zklamaná a zahořklá, protože již 3 roky jsem neměla nikoho. Objednala jsem parfém Feromon X Amor-Amor. Balíček jsem obdržela druhý den, což mě hodně překvapilo. Následně mi do emailu přišel ebook, ve kterém bylo podrobně popsáno, jak se seznamovat s muži a jak používat parfém. Zavolala jsem svoji kamarádku, přečetly jsme společně knihu a vzhledem k tomu, že byl pátek, tak jsme si řekly, že to vyzkoušíme na "ostro". Vyfintily jsme se, použily parfém a vyrazily jsme do města! Díky vašim tipům už jsem nebyla v rozpacích a věděla, co mám dělat! Vyhlídla jsem si nejhezčího kluka! Vzbudila jsem jeho pozornost, a když přišel ke mně, hraničilo to se zázrakem. Následně jsme začali mluvit, šli jsme spolu domů a cítili se velmi dobře! Jsme spolu už 3 a půl měsíce! Vím, že to ještě není dlouhá doba, ale tuším, že z toho může něco být! Děkuji!

Marie

 

"Od začátku jsem měla dobrý dojem z parfému. Mnoha mužům jsem padla do oka. Má neuvěřitelně dobrou vůni, miluji to. Děkuji!"

Barbora Vejvodová

 

"Objednala jsem si parfém již několikrát dříve a byla jsem s ním moc spokojená! Muži se na mě lepili. Měla jsem ho ve vůni Mexx woman a moc se mi to líbilo, i muži zbožňují tuto vůni!"

Simona Dvořáková

 

"Parfém používám teprve čtrnáct dní, ale kombinuji i s jiným parfémem. Vůně je sama o sobě příjemná - nevím, zda samotný feromon obsažený v něm, nebo vědomí, že tam je, mi posiluje sebevědomí, každopádně mně se to osvědčilo. Mohu doporučit všem, aby ho alespoň jednou vyzkoušeli."

Hana Procházková

 

"Mně se moc líbí. Od této chvíle budu vždy odtud objednávat... Mnoho lidí mi to chválí, ale nejdůležitější je, že DKNY se stal mým oblíbeným parfémem s feromony. :)"

Judita Ťapajová

 

"Budu stručná! Parfém jsem začala používat před měsícem. Konečně mám vztah, po 3 letech. Děkuji! Děkuji! Děkuji! :)"

Jitka Nečasová

 

"Nedávno jsem začala používat parfém, od prvního použití jsem zaznamenala pozitivní efekt. Muži, kteří si mě dosud ani nevšimli, o mě najednou měli zájem. Začali se za mnou otáčet, zvali mě na rande. Cizí muži se pouštěli do hovoru se mnou. Byli i takoví, kteří se mě museli dotknout. Mé první zkušenosti jsou velmi pozitivní. Děkuji."

Věra Marková

 

"Parfém, který jsem si tu koupila, mi všichni chválí. Ve škole za mnou několikrát denně přijdou, jen aby si mě očichali. :)"

Vendula

 

"Ahoj všichni! Mám ještě parfém, ale už jen velmi málo. Zvolila jsem Dolce Gabbana, má okouzlující vůni a účinek. Muži si mě všímají, a to mi zvedne sebevědomí. Děkuji Vám za věechno!"

Marie Malá

 

"Parfém s feromony mám zatím krátce (cca 1 týden), ale hned mi to pochválil jeden sympatický kluk, který se mi líbí. Zatím jenom tolik."

Veronika Jeníčková

 

"Vybrala jsem si nejžádanější parfém s feromony D&G - Light Blue a na základě zpětné vazby jsem si hned objednala dva kusy. Je velmi příjemný, má jemnou vůni a mému partnerovi se líbí, takže používám jen tuto vůni. Jistě, tu malou fintu jsem mu neprozradila. Je to velmi sexy, příjemná vůně - říká to každý! Zatím jsem nedostala žádnou negativní zpětnou vazbu."

Petra Macků

 

"Zdravím všechny! Líbí se mi vůně, lidé si toho už všimli. O účinku parfému zatím nemůžu psát, protože jsem ho použila pouze dvakrát."

Andrea Štencová

 

"Podle mého názoru celkem dobrá vůně. Všimla jsem si, že po použití mě oslovili 4 kluci, že krásně voním. Doporučují všem!"

Alena Tvrdíková

 

"Dneska jsem obdržela objednaný parfém Dolce & Gabbana...  skvělá vůně... i s doručením bylo vše v pořádku...teď čekám na "Návod k použití mužů" Jsem na to zvědavá. Předem děkuji!"

Hana Valentová

 

"Ahoj všichni! Již rok používám parfém D&G Light Blue, jednoduše ho miluji! Na mém pracovišti pracuje téměř tisíc mužů, jsem přesvědčená, že je to ideální místo pro testování. Mnohokrát mi pochválili vůni. Mužům se to líbí. Dokonce jsem ho objednala i pro kolegyni v práci. Myslím si, kompliment od ženy je větší uznání! Chtěli jste, abychom vám napsali svoje zkušnosti. Bohužel, použití parfému mi velký úspěch nepřineslo. Zatím. Přeji vám hodně úspěchů."

Pavlína Medková

 

"Příjemná dlouhotrvající vůně. Díky za parfémy!"

Marie Peštová

 

"Z nabídky jsem vybrala parfém s feromony Cacharel Amor-Amor. Mám jenom samé dobré zkušenosti s tímto produktem. Jednak jsem moc spokojená s příjemnou vůní, jednak muži kolem mě připomínají, že krásně voním. Děkuji!"

Simona

 

"Parfém používám již 10 dní a všimla jsem si, že muži o mě mají větší zájem, jsou vůči mně milejší. Mí známí mi potvrdili, že má moc příjemnou vůni. Velice se mi zvedla sebedůvěra. Za parfém moc děkuji a budu každopádně i nadále objednávat."

Olga

 

"Vážení! Chtěla bych Vám poděkovat za parfém a za rychlé a včasné dodání. Vůně, kterou jsem si objednala, se mi moc líbí. S úctou a díky"

Olina Novotná

 

"Parfém s feromony D&G - Light Blue jsem objednala loni v létě. Jeho účinek je fantastický. Je efektivní nejen při vytváření kontaktů, ale i při jednání na úřadech. Všimla jsem si, že když vyřizují nějaké věci na úřadech a na druhé straně je muž, vyřizování jde vždy hladce. :-)"

Iveta

 

"Kamarádka má parfém s feromony Dolce & Gabbana. Dovolila mi, abych to vyzkoušela. Moc se mi líbil, cítila jsem se mnohem sebejistější. Každopádně si ho koupím. :)"

Ivana Plechatá

 

"Nedávno jsem si koupila parfém s feromony D&G - Light Blue. již čtyři roky nemám vážný vztah. Seznamování mi nejde lehce. Od té doby, co používám parfém, mám pozitivní odezvu. Mně se moc líbí, jsem ráda, že jsem si ho koupila."

Martina

 

"Jako dárek jsem dostala feromonový parfém Chacharel - Amor Amor, měla jsem velikou radost a jeho vůně se mi moc líbí. Doporučuji všem!!"

Lenka Černá

 

"Nedávno jsem dostala jako dárek parfém Feromon Cacharel - Amor Amor a jsem do jeho vůně úplný blázen. :) Vůně tě strhne a myslím si, že i ostatní si všimli pozitivní odezvy. Já u něj zůstanu."

Ilona Mlynářová

 

"Teď jsem obdržela objednaný parfém s feromony a domnívám se, že jsem na něm závislá. Cacharel - Amor Amor. Všem doporučuji tento parfém!"

Eva Dufková

 

"Moc Vám děkuji za pomoc, parfém jsem již obdržela. Přeji krásný den.''

Romana Kmínková