Jak se seznamovat se ženami v zábavním podniku pod širým nebem

V létě se otevírají zábavní podniky pod širým nebem - kluby, začínají letní festivaly. Tyto programy k odpočinku nejsou dobré jenom proto, aby ses cítil dobře, ale je to výborná příležitost k seznámení!

Ale co nastane, když nevíš, jak se máš seznamovat v zábavním podniku? Zde je řešení! Nyní se můžeš dozvědět několik tipů pro svádění žen na letní období!

Léto není čas nudy, proto pokud se chceš seznamovat se ženami, budeš se muset zvednout od počítače a jít s kamarády na mejdan!

Zábavní podniky - kluby

vonkajšie zábavné podniky

Pravidlo číslo jedna: pokud se jdeš seznamovat s dívkami na diskotéku, nikdy se neopíjej, žádná žena nemá ráda, když ji otravuje opilý muž. Mnoho dívek proto nebere vážně takové seznámení, protože si myslí, že z muže mluví jen alkohol. Rychle na něj zapomenou i přesto, že je muž sympatický, protože se bojí zklamání. Takto zůstane i muž na holičkách.

Pokud jsou Tví kamarádi příliš opilí a Tvoje rozhodnutí je seznamovat se, pak není vhodné se zdržet v jejich společnosti. Je hodně možností, kterými se můžeš vydat za dívkami. Ano, budeš muset jít za nimi, protože ony určitě nepůjdou za Tebou i přesto, že sis nějakou vyhlídl pro sebe.

Nepoužívej naučené fráze, protože dívky nebudou brát vážně. Vždy buď sám sebou... uvolněný... atd. Dívky, které jdou "lovit", poznáš podle toho, že jsou s kamarádkami, nebo sedí osamoceně u stolu nebo u barového pultu. V případě, že nějaká dívka tančí se svými kamarádkami a zaznamenal jsi, že v její blízkosti není žádný muž eventuálně nemá přítele, pak statečně jdi k ní (samozřejmě se nehrň). Můžeš se jí zeptat, zda nemá chuť si s tebou zatančit. Pokud na ní vidíš, že se chová odmítavě, v klidu jí můžeš říct "Vidím, že ruším, omlouvám se" a nech ji být. A v tomto případě se s tím netrap, na světě je mnoho dívek.

Ale pokud uvidíš její zájem klidně ji pozvi na drink. Ale pozor, ať nemá pocit, že ji chceš opít a dostat do postele! Drink je dobrá šance na to, abyste začali spolu mluvit dál od hlasité hudby.

Pokud náhle nevíš o čem máš s ní mluvit, jedním společným tématem bude například: hudba. Jakou hudbu má ráda, zda sem chodí často... atd. Ale určitě budeš vědět, o čem se bavit, situace přináší téma rozhovoru automaticky. Důležité je, aby na tobě dívka viděla, že Tě zajímá, co ona říká. Ptej se, pokud zjistíš, že rozhovor je u konce. Klidně navrhni další téma.

Pokud se Ti líbí nějaká dívka, zahrň ji komplimenty! Pochval její šaty, vlasy, nehty, make-up... atd. Samozřejmě ne vše najednou nepřeháněj. Jestli jste se spolu bavili celý večer spolu celý večer, řekni jí, že by Tě těšilo pokračovat v rozhovoru. V případě, že na to reaguje pozitivně , a vidíš na ní, že i ona by chtěla, navrhni jí, že ji doprovodíš domů. Když souhlasí, máš úspěch, ale pokud ne, nezoufej, možná jenom chce jít domů se svými kamarádkami. Požádej jí o telefonní číslo a řekni jí, aby cestou domů na sebe dala pozor.

Pokud budeš mít štěstí a dovolí, abys ji doprovodil domů, máš napůl vyhráno! Mluvte spolu, buď pozorný a všechno bude v pořádku. U dveří jí řekni, že by ses s ní znovu setkal, protože jsi zjistil, že je chytrá a rozumná dívka a bylo Ti s ní velice příjemně. Následně ji požádej o telefonní číslo. V tuto chvíli ji ještě nelíbej, poděkuj jí za hezký večer, obejmi ji za pas a dej jí polibek na čelo nebo na tvář a rozluč se s ní. Pokud na ní vidíš, že by chtěla polibek, v tom případě je to dovoleno, ale nebuď příliš náruživý, protože si bude myslet, že Ti jde jen o sex.

Druhý den ráno nebo odpoledne jí klidně zavolej, nepiš sms-ku, protože možná neodpoví. Zavolej a pokud s tím souhlasí, domluv s ní schůzku. Zeptej se jí, kam by ráda šla. V případě, že je nerozhodná a nemá představu, kam byste měli jít, převezmi "vedení" a navrhni sám nějaká místa. Řekne-li ano, úspěch je Tvůj. Můžeš si být jistý, že i pro tuto dívku jsi značně sympatický.

Na prvním rande nikdy nebuď v rozpacích, buď sám sebou. Nepříjemná a smutná témata jsou tabu! Buď vtipný, a dej jí pocit, že je v Tvých očích ta nejlepší! Říkej jí komplimenty, nos ji na rukou a pokud opravdu chceš tuto dívku, budeš jenom Ty mužem jejích snů!

Letní festivaly

vonkajšie festivaly

Seznamování na letních festivalech nelze srovnávat s letními zábavními podniky, hlavně když jdeš na festival, který je vícedenní! Na takovém festivalu je ohromné množství příležitostí k flirtování.

Na větším festivalu je mnoho koncertů a hlediště je plné lidí se stejným hudebním zájmem. Stručně řečeno - pokud se chceš seznámit se dívkami je to vynikající příležitost, aby sis našel takovou, která bude mít stejný hudební zájem a to může být od začátku dobré společné téma.

Na takovém festivalu je mnoho restaurací, bufetů... atd., to znamená, že pokud se chceš seznamovat, je zde mnoho možností k flirtu. I tady platí pravidla, zmíněná výše s tím rozdílem, že máte více příležitosti a můžeš prožít více dní v její společnosti.

Pochopitelně zde určitě neplatí všechna pravidla, protože se zdržujete více dní na místě. Snaž se přizpůsobit komu, co na ní vidíš, že i ona chce.

Snaž se, aby si zvolil dívku, která bydlí poblíž, aby to z důvodu vzdálenosti nebylo jenom letní dobrodružství, mohlo by to být zklamání po vás oba.

Letošní léto s našimi radami nabízí pro Tebe mnoho překvapení - schovává pro Tebe skutečnou lásku, neváhej!

Pokud chceš být ještě více neodolatelná, použij parfém s feromony Giorgio Armani, který má typicky letní svůdnou vůni! Nos ji statečně, buď neodolatelný a přijímej chválu od dívek, a nech kamarády, ať Ti závidí.

Hodně štěstí ke svádění!