Zkušenosti

Zkušenosti s pánským parfémem Feromon X

Ahoj! Parfém Feromon X ve vůni Hugo Boss- Boss jsem si koupil poprvé v loni v létě. Zrovna jsem se chystal na týden na Orlík s kamarády, když jsem ho obdržel. Řekl jsem si, proč to nevyzkoušet. Téměř každý večer byla dívka, se kterou jsem šel na ubytování. Kamarádi se divili, jak je to možné, protože jindy mě dívky ani nevšímaly. Když jsem jim ukázal parfém, vysmáli se mi, ale když i třetí večer jsem se vrátil s jinou dívkou na ubytování, začali také používat. Od té doby mám přítelkyni, se kterou jsme se dali dohromady poslední noc naší letní dovolené, jsme spolu již rok. Děkuji Feromon X!

Vojta

 

Nazdar! Od té doby co jsem se hodně zklamal v opačné pohlaví chodil jsem zřídka na mejdany. Pokud jsem šel, nikdy jsem se neodvážil jít k dívce, ani ony ke mně nepřišli. Vždycky jsem šel domů sám. I přesto, že jsem se zklamal myslel jsem, že ve svých 23 letech neměl by být sám. Jeden můj kámoš v době zklamání snažil mi "nalít" do duše a vytáhnout mě z domova. Jednou mi přinesl něco. Byl jsem hodně překvapen, protože mezi muži není obvyklý si dávat dárky. Podíval jsem se na to, a byl to parfém Feromon X. Řekl mi, že to objednal z vašich stránek. Následně mi sdělil, že půjdeme na mejdan, ale předtím ať použiji parfém. Řekl jsem, proč ne. Když jsme dorazili na diskotéku, on šel ke své přítelkyni a já jsem si sedl k baru. Když už asi hodinu jsem přemýšlel o tom, jak mohu být tak ubohý, jsem si všiml, že u barového pultu naproti mně sedí dívka, také sama podobně jako já. Líbila se mi moc, protože jsem se poznal v ní sám sebe. Náhle jsem se odhodlal jít k ní. Začali jsme spolu hovořit, na konci večera jsme si vyměnili telefonní čísla a druhý den jsem jí pozval na rande. V současné době již spolu žijeme. Od té doby používám tento parfém. Moje přítelkyně má ráda tuto vůni. Doporučuji všem osamělým kamarádům!

Láďa

 

Kdykoliv mohu vyrazit z domova, vždy mě osloví dívky. "Krásně voníš. Jakou vůni používáš?" Jakoby měli nutkání mě dotknout. Fenomenální, jak je to účinný. Děkuji vám, miluji vás! Myslím si, že to nebude moje poslední objednávka. Na mě se můžete spolehnout. J

Karel

 

Ahoj! Opravdu to funguje. Za jeden týden více očních kontaktů, větší pozornost, větší sebevědomí, více sexu. J Děkuji.

Daniel

 

Parfém je velmi dobrý. Dle dívek (žen) její vůně je velmi svůdná. Od té doby co používám tuto vůni, dívky mně zdraví a za mnou se otáčejí. Děkuji vám za tento parfém, určitě ji ještě objednám!

Petr

 

Ahoj všichni! O parfém s feromony mohu říci jenom to nejlepší! Dlouho trvající příjemná vůně, zářící ženské oči. Každopádně je pozitivní, že po 3-4 rozhovorech žena vyhledává tvoji společnost! Ovšem dejte si pozor, protože to je pouze náklonnost a tady je nutné rozhodnout, zda chcete pouze dobrodružství popřípadě vztah! Co se týče knihy jen tolik, že obsahuje dobré rady, které je vhodné aplikovat. Ale bohužel ženské myšlení je nadále vrtkavé!

Martin

Jeho účinek je dokonalý, jen ne na každého!

Alan

 

Vychutnávám si jeho účinky, mnoho žen mně chválí, že krásně voním! Jsem moc spokojený - "užívám si a cítím" jeho účinek!

Jarda

 

Velmi dobré, dle mnoho žen má jemnou vůni.

Jirka

 

Před nákupem jsem nevěřil v parfémech s feromony. Když jsem šel na mejdan nechal jsem čuchnout mámě a zeptal jsem se ji, co si myslí. Řekla, že je to zvláštní svůdná vůně. Na mejdanu šel jsem blíž k dívce a čekal jsem, co se bude dít. Po chvíli všiml jsem si, že dívka se vstala, a poté, co šla kolem mě, zašeptala mi do ucha, že krásně voním. Šel jsem za ní a povídali jsme si, a hned se zajímala o vůni. S pomoci parfému jsem měl mnoho úspěchů. Děkuji Vám za "mocí" parfému.

Robert

 

Zdravím, mně se osvědčilo se. Nezmínil jsem se o tom ani své přítelkyni, ale byla z toho vedle. Všem mohu doporučit!

Richard

 

Jistě je překvapivé, ale ještě mám poloplnou skleničku parfému, který jsem si objednal cca před měsícem a používám ho každý den! Jsem s ním moc spokojen, jak s její cenou, tak i její vůni. Téměř totožná její vůně parfému Dior Fahrenheit. Nicméně mně se to líbí víc, protože není tak ostré. Až mi dojde, určitě si objednám a doporučím všem svým známým, protože tak levně a kvalitní parfém není možné koupit někdy jinde!

Jenda

 

Tento parfém používám již celkem dlouhou dobu, a věřte nebo ne, hodně dívek již poznamenala, že krásně voním... Opravdu je super a jeho vůně je cítit velmi dlouho! Objednejte, protože je to perfektní!

Ota

 

Dobrý den! Moje zkušenosti jsou následující: ukázalo se, že v knize popsané jsou pro mě užitečné. Rady jsem použil a zjistil jsem, že jsou efektivní. Když použiju parfém, seznamuji si se ženami snadněji, než předtím. Takže když to shrnu - splnil mé očekávání. DĚKUJI!

Tomáš

 

Napsat svůj názor je celkem těžké, protože parfém mluví za sebe. Jsem s ním moc spokojený. Po prvé jsem si objednal Hugo Boss, vůbec jsem neznal tuto vůni, ale nebyl jsem zklamán ani s vůní Giorgio Armani. Moc se mi líbí tato vůně, ale mám pocit, že i ostatním v mé společnosti. Kolem mě je více dívek, více očních kontaktů a rozhovorů, tímto mám větší sebevědomí. Je to vůně, které osloví i ostatní, je to cítit celý den, i po 8-12 hodin cítím na sobě. Jsem moc rád, že jsem narazil na tento parfém, budu stálým zákazníkem a vyzkouším všechny vůně. Mohu doporučit všem, hlavně těm, kteří chtějí být v příjemné ženské společnosti.

Pepa

 

Čus! Mají fakt dobrou vůni, nevím jak pomáhá, ale pomáhá! Možná, že ty feromony, možná, že ne, ale holky "šílí"! Díky!

Dan