Co mám dělat, když jdu na rande (tip)

Jdeš na rande nebo jsi jenom náhodou potkala "vyvoleného"? Chtěla bys ho zaujmout?

Zde je rada, jak získat toho, koho chceš!

Nejdůležitější je, když jdeš na rande, abys byla přirozená. Zvol si takové oblečení, v kterém se cítíš dobře.

Nepoužívej hodně make-upu, protože, příliš mnoho make-upu může odradit "vyvoleného".

Měj vždy na paměti: v každém případě jdi na takové místo, kde se zaručeně budeš dobře cítit. Odsouhlas jenom takové programy, o které budeš mít zájem. 

Například pokud "vyvolený" bude chtít jít na zápas basketbalu, v žádném případě se nenech přemluvit, pokud víš, že se budeš nudit a budeš se cítit špatně. Negativní energie a nud by kazila společně trávený čas. Vyber takové místo, kde se budeš cítit dobře - v pohodlných šatech a s přirozeným make-upem - úspěch téměř zaručen.

Ještě malý detail, na kterém hodně záleží! Vůně! Použij svůj oblíbený parfém Feromon X,  hodně šperků, ale uvidíš, že tvůj oblíbený parfém vynikne jako neviditelný klenot.

Na denní schůzku vyber příjemnou, přívětivou, lehkou vůní, která Tě zaručeně osvěží a zvedne Ti náladu. Doporučujeme Ti parfém s feromony Cacharel - Amor Amor.

Na večerní schůzku použij vášnivou, smyslnou a žádostivou vůni. Například parfém s feromony Dolce & Gabbana - Light BlueParfém nastříkej na vlasy, krk a co je nejdůležitější, za ušní boltec. Na večerní schůzce, je-li někde hlasitá hudba, a pokud se muž přikloní k Tobě nebo Ti pošeptá do ucha, jak báječně vypadáš, ucítí Tvoji vůni, zaručeně ho budeš přitahovat!

 

dárek_ebook