3 věci, které na rande nikdy nedělej!

Stalo se Ti někdy, že muž utekl "z místa činu", přestože sis myslela, že schůzka probíhá v pořádku? Doufejme, že ne, ale možná, že ano.

Pravidlo č. 1

Alkohol jenom s mírou! Pokud se cítíš nesvá na první schůzce, něco málo je dovoleno - sklenička vína nebo šampaňské. V žádném případě si nedávej víc než jednu nebo dvě sklenky vína nebo šampaňského, protože nikdo nemá zájem o ženu, která je hlučná nebo se směje nahlas.

Pravidlo č. 2

Vždy buď přesná! Je celkem rozšířené, že pro ženy je zpoždění povoleno. Není to tak. Ani Tobě by se nelíbilo čekat půl hodiny na "vyvoleného". Určitě by ses cítila zklamaná a to by ovlivnilo celou schůzku. Proto se snaž být vždy přesná.

A co je nejdůležitější: Nikdy nepoužívej starý silný parfém od babičky!

Vyber jsi raději parfémkterý Ti vyhovuje. Na našich stránkách jsme Ti nápomocni. Parfém nastříkej ze vzdálenosti cca 10 cm od sebe. Nastříkej na vlasy, na krk, na zápěstí. Pokud možno netři zápěstí, jinak "rozbiješ" molekuly a Tvůj parfém Feromon X nerozvine plně svůj efekt. Buď svůdně sexy se zaručenými vůněmi a přijmi chválu již na první schůzce. Pokud chceš znovu svést svého partnera, je to skvěla příležitost!

 

dárek_ebook