04m

2 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Poněkud trpkou vůni limetky doplňuje molekula odrážející dřevité akordy s jemným zakončením kůže a pižma.

 

Dostupnost Skladem
750 Kč    
Kategorie Molekulární parfémy - unisex
 

04m

Poněkud trpkou vůni limetky doplňuje molekula odrážející dřevité akordy s jemným zakončením kůže a pižma.

Výrazná klasická a sofistikovaná vůně, které dodávají charakter tóny kůže a pižma v kombinací s dřevěnými akordy. Molekula vytváří teplou, smyslnou atmosféru lesního klidu s nádechem citrusové svěžesti. Relaxační vůně navodí atmosféru příjemné procházky v lese.

 

Vonná nota: limetka

 limetka

 

Druh vůně:

citrusovo-dřevité, svěží, zelená

 

 

 

Molekulární parfémy se liší od běžných vůní. Molekulární parfémy jsou totiž vyrobeny tzv. cyklickou strukturou. To znamená, že se při jejich tvorbě nepostupuje podle obvyklé struktury, jako je tomu u běžných vůní. Hlava, srdce, základ neboli klasická aromatická pyramida je u nich nahrazena cyklickou strukturou, v níž je srdce jedinou silnou a vedoucí vůní, kterou vytváří molekula.

Výjimečnost molekulárních parfémů tkví v tom, že je můžete nosit buď samostatně, nebo kombinovat dvě, a dokonce i více vůní. Na pokožce se molekuly rozvinou a spolu s vůní vaší kůže vytvoří zcela individuální vůni, patřící pouze vám.

 

 

Balení:

50 ml/ 1.7 fl.oz

 

 

KAM NANÉST MOLEKULÁRNÍ PARFÉM

FotkyFoto_104916714_XS

1) Krk - díky zvýšenému "proudění" krve a vyšší teplotě kůže voní parfém výrazněji.

2) Do loketního důlku - i tady je pokožka teplejší a vůně parfému se díky tomu krásně rozvine.

3) Zápěstí - vůně se uvolní při každém úderu srdce, a při zrychleném tepu dokonce ještě víc!

 

 

 

JAK SPRÁVNĚ VYBRAT PARFÉM

Úspěšný výběr parfému není úplně jednoduchá záležitost, pokud ale dodržíte pár základních rad, budete určitě úspěšní.

Nalezení správné vůně je vůbec to nejobtížnější, protože zakoupený často nesplní naše očekávání. Nyní si ukážeme, jak si vybrat tu správnou vůni:

1. Nerozhodujte se podle obalu. Možná se zamilujete do parfému na první pohled, ale dejte si čas na poznání vůně, nevybírejte okamžitě.

2. Použijte vzorek vůně! Pokud danou vůni neznáte, doporučuje se nejdřív vyzkoušet její vzorek. Tak zjistíte, zda pro vás bude daný parfém ideální, nebo ne. Každý máme jedinečnou kůži a parfém voní na každém jinak.

3. Pokud jste si pořídili vzorky vůně, " nenastříkejte" celý vzorek hned na sebe! Dejte si trošku vůně na pravé zápěstí, trošku na levé zápěstí. Počkejte minutu, a poté si přičichněte k zápěstí, abyste si zjistili, zda se vám daná vůně líbí, nebo ne.

4. Přečtěte si popis a zjistěte, jaká aromata jsou obsažená v parfému. Je to ovocná, dřevitá nebo květinová vůně? Podle toho můžete vybrat. Pokud se vám líbí květinové vůně, můžete hledat v tomto směru, ovocné vůni si můžete vyvarovat při zkoušce!

Pokud si nejste při výběru parfému jisti, každopádně nejdřív objednejte vzorky vůní.

 

 

 

** co znamená na parfému značka 1.7 fl.oz - (fluid ounce = britská/americká jednotka objemu) - 50 ml = 1.7 fl.oz; 100 ml = 3.4 fl.oz