Hugo Boss – Boss* Parfém s feromony

31 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Tato pánská vůně ne nadarmo získal titul nejatraktivnější parfém s feromony. Svůdná elegance ti dává neuvěřitelnou přitažlivost. Tato vůně je pro pravého muže, který dostane vše, co chce. Vůně čerpá svěžest z cedrového dřeva, jabloně a bergamotu a smyslnost ze skořice, sametky a hřebíčku. Efektivní a garantované pokušení!

 

Dostupnost Skladem
899 Kč    
Kategorie Pánské parfémy s feromony
 

Hugo Boss - Boss* Parfém s feromony (52) 

Tato pánská vůně ne nadarmo získal titul nejatraktivnější parfém s feromony. Svůdná elegance ti dává neuvěřitelnou přitažlivost. Tato vůně je pro pravého muže, který dostane vše, co chce.

Vůně čerpá svěžest z cedrového dřeva, jabloně a bergamotu a smyslnost ze skořice, sametky a hřebíčku. Efektivní a garantované pokušení!

 

VONNĚ NOtY_52_kicsi

Vonné noty:

Hlava: jablko, bergamot, máta

Srdce: jasmín, pelargónie, levandule

Základ: skořice, hřebíček, pižmo

 

Druh vůně:

orientální květinová vůně

 

Balení:

50 ml / 1.7 fl.oz.

 

KAM NANÉST VŮNI FEROMON X

FotkyFoto_51354109_XS

1) Krk – díky zvýšenému „proudění“ krve a vyšší teplotě kůže voní parfém výrazněji.

2) Zápěstí – vůně se uvolní při každém úderu srdce, a při zrychleném tepu dokonce ještě víc!

 

Parfém by nikdy neměl téct, ani se nevtírá do kůže, protože jinak se „ztratí“ tzv. vonné molekuly.

 

 

 

SPRÁVNÉ POUŽITˇI FEROMONOVÉHO PARFÉMU

CO? JAK? PROČ?

Někteří lidé používají tak velké množství parfému, že se ve vůni doslova topí.

Jaké tedy je správné použití feromonového parfému?

Nejdůležitější je nepřehánět to s parfémem, protože vůně může působit na ostatní rušivě. Naše čichové smysly si za okamžik na vůni zvyknou, a pak ji vědomě nevnímají. I když sami už vůni necítíme, naše okolí ji zaregistruje.

Ideální je feromonový parfém nanést na ty části těla, kde je pokožka tenčí a teplejší.

1. Krk

2. Zápěstí

ako použi parfém feromon x

Není vhodné používat parfém spolu s krémy, protože většina kosmetiky obsahuje vonné látky. V případě, že máte suchou pokožku, doporučuje použít tělový krém bez vonných látek.

Je možné použit parfém i na oblečení, protože nezanechává skvrny (nicméně pozor na jemné tkaniny!)

Každopádně ideální je použít ho přímo na kůži, protože tam se nejvíce rozvinou jeho účinky. S ohledem na skutečnost, že náš feromonový parfém má vysokou koncentraci, stačí při aplikaci jen malá dávka. Jeho intenzita je dlouhotrvající.

 

 

♥ KLADY:

+ Větší iniciativa ze strany opačného pohlaví - parfémy s feromony zesilují přirozenou přitažlivost a mohou zvýšit šance na přitahování opačného pohlaví

+ Větší sebevědomí - někteří uživatele tvrdí, že používání parfémů s feromony jim dodává větší sebevědomí a pocit přitažlivosti. Může to mít pozitivní vliv na jejich sebevědomí při komunikaci s ostatními lidmi

+ Unikátní vůně - dlouhotrvající vůně (8 až 12 hodin)

 

♦ ZÁPORY:

- Individuální variabilita - každý člověk má jedinečnou chemii těla a vnímání feromonů může být mezi jednotlivci odlišné. To znamená, že parfém s feromony může fungovat pro jednu osobu, ale nemusí mít stejný účinek pro druhou osobu.

 

 

 

JAK SPRÁVNĚ VYBRAT PARFÉM

Úspěšný výběr parfému není úplně jednoduchá záležitost, pokud ale dodržíte pár základních rad, budete určitě úspěšní.

Nalezení správné vůně je vůbec to nejobtížnější, protože zakoupený parfém často nesplní naše očekávání. Nyní si ukážeme, jak si vybrat tu správnou vůni.

1. Nerozhodujte se podle obalu. Možná se zamilujete do parfému na první pohled, ale dejte si čas na poznání vůně, nevybírejte okamžitě.

2. Použijte vzorek vůně! Pokud danou vůni neznáte, doporučuje se nejdřív vyzkoušet její vzorek. Tak zjistíte, zda pro vás bude daný parfém ideální, nebo ne. Každý máme jedinečnou kůži a parfém voní na každém jinak.

3. Pokud jste si pořídili vzorky vůně, "nenastříkejte! celý vzorek hned na sebe! Dejte si trošku vůně na pravé zápěstí, trošku na levé zápěstí! Počkejte minutu, a poté si přičichněte k zápěstí, abyste si zjistili, zda se vám daná vůně líbí, nebo ne.

4. Přečtěte si popis a zjistěte, jaká aromata jsou obsažená v parfému. Je to ovocná, dřevitá nebo květinová vůně? Podle toho můžete vybírat. Pokud se vám líbí květinové vůně, můžete hledat v tomto směru, ovocné vůni si můžete vyvarovat při zkoušce!

Pokud si nejste při výběru parfému jisti, každopádně nejdřív objednejte vzorky vůní.

 

 

 

*...charakter vůně. Název slouží pouze pro snazší asociace při výběru!

** co znamená na parfému značka 1.7. fl.oz - (fluid ounce = britská/americká jednotka objemu) - 50 ml = 1.7 fl.oz; 100 ml = 3.4 fl.oz