Balíček se vzorky molekulárních parfémů

4 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 8

Obsah balíčku se vzorky molekulárních parfémů

6 druhů testerů po 2 ml, vše s molekulárním parfémem

DOPRAVA ZDARMA

 

Dostupnost Skladem
399 Kč    
Kategorie Balíček se vzorky molekulárních parfémů
 

6 druhů testerů molekulárních parfémů (rozprašovač)

 

 

 

01m – jalovec / naval green 
jalovec
Syrová vůně jalovce zintenzivněná molekulou, která odráží ideu závanu oceánu. Čistá, osvěžující vůně, zakončená jemnou hořkostí, jako chladný tonik v horkém dni.
 
Osvěžující citrusová a dřevitá vůně vyvolává představu ovzduší oceánu. Čistá, svěží vůně s mírně hořkou pochoutkou - jako chladná mořská voda v horkém letním dni. Tóny zeleného oceánu zjemňují mírnou hořkost grapefruitu a připomínají závany středomořského vzduchu. Pokud použijte tuto vůni, budete cítit lehkost a vzrušení, protože do kompozice vnáší chladivou svěžest.
 
Druh vůně: citrusová, povzbuzující
 
 
 
 
 
 
02m – červený pepř / subtle white
růžový pepř
Pikantnost červeného pepře byla zmírněna molekulou odrážející ideu bílých květů. Jemná sladkost, přes kterou pronikají pepřové a moderní akordy.
 
Molekula této kompozice je popisována jako myšlenka na bílé květy - její vůně je lehká a jemná. Lili a magnólie změkčují kořenitost růžového pepře. Lahodně sladká, moderní a nesmírně smyslná vůně. Pikantní, skladba s příjemným pudrovým zakončením
 
Druh vůně: květinová, sladká, pikantní
 
 
 
 
 
 
 
03m – černý rybíz / bitter pink
černý rybíz
Lehce nakyslé a šťavnaté aroma černého rybízu dozrávajícího na letním slunci, oživené molekulou odrážející citrusové tóny hořkých grapefruitů.
 
Uvnitř této molekuly jsou uzamčeny vonné akordy černého rybízu, který zrál v letním dni, a koupou se v hořké křupavé a neuvěřitelně šťavnaté růžové grapefruitové šťávě. Osvěžující vůně, která evokuje světlo blahodárného slunce. Milujete-li vůni čistoty, vyzkoušejte tuto ovocně citrusovou vůni
 
Druh vůně: ovocně-citrusové, svěží
 
 
 
 
 
 
04m – limetka /  forest serenity
limetka
Poněkud trpkou vůni limetky doplňuje molekula odrážející dřevité akordy s jemným zakončením kůže a pižma.
 
Výrazná klasická a sofistikovaná vůně, které dodávají charakter tóny kůže a pižma v kombinací s dřevěnými akordy. Molekula vytváří teplou, smyslnou atmosféru lesního klidu s nádechem citrusové svěžesti. Relaxační vůně navodí atmosféru příjemné procházky v lese.
 
Druh vůně: citrusovo-dřevité, svěží, zelená
 
 
 
 
 
 
05m – nagarmotha / pure rosy
nagarmotha
Zemitá, mírně trpká vůně rostliny nagarmotha  se nečekaně mísí s molekulou odrážející vůni rozkvétajících pupenů růží.
 
Trvalá vůně rostliny nagarmotha se mísí s molekulou vyvolávající představu kvetoucích růží. Vypráví příběh voňavé zahrady v popředí s růžovými růžemi, díky čemuž je mimořádně tajemná se symboly lásky a krásy. Jedná se o intenzivní a jedinečnou kompozici. Květinová orientální vůně s orientální eleganci.
 
Druh vůně: květinově-orientální, intenzivní květinová
 
 
 
 
 
 
06m – pačuli /  essential brown
pačuli
Dřevitá a kouřová vůně pačuli obklopená molekulou odrážející pryskyřičné, smyslné tóny ambry.
 
Tato molekula nese znaky kouřové vůně santalového dřeva a tóny pačuli. Neuvěřitelně svůdná jantarová vůně. Chcete-li povzbudit svou fantazii, vyzkoušejte tuto smyslnou elegantní a neobvyklou vůni.
 
Druh vůně: orientálně-dřevité, teplá, obalující
 
 
 
 
 
Molekulární parfém se liší od běžných vůní. Molekulární parfémy jsou totiž vyrobeny tzv. cyklickou strukturou. To znamená, že se při jejich tvorbě nepostupuje podle obvyklé struktury, jako je tomu u běžných vůní. Hlava, srdce, základ neboli klasická aromatická pyramida je u nich nahrazena cyklickou strukturou, v níž je srdce jedinou silnou a vedoucí vůní, kterou vytváří molekula.
 

Výjimečnost molekulárních parfémů tkví v tom, že je můžete nosit buď samostatně, nebo kombinovat dvě, a dokonce i více vůní. Na pokožce se molekuly rozvinou a spolu s vůní vaší kůže vytvoří zcela individuální vůni, patřící pouze vám.

 

Kombinováním 6 základních vůni můžete vytvořit více než 700 voňavých tónů. Díky jedinečnosti molekulárních parfémů je to možné.

 

Kombinací vůní 01m a 03m získáte vůni chladivou cool.

 

Kombinací vůní 02m a 04m získáte vůni jemnou pudrovou.

 

Kombinací vůni 04m a 06m získáte vůni bylinkovou.

 

Kombinací vůní 05m a 01m získáte vůni orientální květinovou.

 

Kombinaci vůní 06m a 02m získáte vůni teplou dřevitou